Kemer Parasailing

Kemer Parasailing: Kemer Su Sporları

Parasailing yani deniz paraşütü Antalya-Kemer’in vazgeçilmez su sporlarından biridir. Kemer’in muhteşem sahilinde denizi seyrederken illaki parasailing yapan su sporları severleri görmüşsünüzdür. Ne kadar keyifli bir spor diyerek iç geçirmişsinizdir. Evet haklısınız su sporları arasında en keyifli olanlarından biri parasailingdir. Eğer denemediyseniz kesinlikle bu deneyimi Moonlight Su Sporları ile yaşamanızı tavsiye ediyoruz.

Parasailing Nasıl Yapılır?

Adrenalin sevenlerin vazgeçilmez tutkularından biri olan parasailing 1980’li yılların başlarında Avrupa’da yaygınlaşmıştır. Son yıllarda tatilcilerin vazgeçilmezi haline gelerek en gözde su sporları kategorisinde yerini almıştır.  Parasailing yapılırken yolcuya harnes (can yeleği) kuşandırılır ve paraşüte bağlanır. “Ancak parasailing kötü hava koşullarında yapılmamalıdır” Hızlanan sürat teknesinin hızıyla paraşüt havayla dolar ve havalanmaya başlar. Havalanan paraşüt teknenin hızına bağlı olarak havalnır veya alçalır. Artık tek yapmanız gereken adrenalinin ve eğlencenin tadını çıkarmak.

Moonlight Kemer Su Sporları olarak sizlere bu deneyimi  bizimle yaşamanızı tavsiye ederiz. Hem profesyonel ekipmanlarımı hem de uzman ekibimizle sizlere harika bir parasailing deneyimiz sunmaktan mutluluk duyacağız.

Translate »