Kemer Wake Board Su Sporları

Su kayağı olarak bildiğimiz wake board son dönemlerde oldukça popüler bir su sporu haline gelmiştir. Su kayağı eğlenceli olmasının yanı sıra tüm vücudu çalıştıran bir spor eğlencesidir. Diğer extreme su sporlarına göre, kullanılması daha kolay olması daha cazip bir spor olmasını sağlamaktadır. Türkiye’nin ve Dünya’nın bir çok spor tesislerinde bu sporu deneyimlemek mümkündür. Ancak Türkiye’nin 1 numaralı sahillerinden birine sahip olan Moonlight Su Sporları Tesislerinde bunu deyimlemeniz çok daha muhteşem olacaktır.

Su Kayağı Nasıl Yapılır?

Her su sporunda olduğu gibi su kayağında da pratik ve deneyim önemlidir. Wake board yaparken ihtiyacınız olan tahta ve sürat teknesidir. Sürat teknesinin hızıyla kendinizi su üzerinde dengede kalmanız için 2 farklı teknik bulunmaktadır. Bu teknikler goofy duruşu ve regular duruşudur. Her ne kadar bu teknikleri inceleseniz de birkaç pratik ve uzman birinden alacağınız eğitim sayesinde kolay bir şekilde öğrenerek su kayağında kendinizi geliştirebilirsiniz.

Kemer Wake Board & Moonlight Su Sporları

Wake board yapmak istiyorsanız ve nerede yaparım diye düşünüyorsanız Moonlight Su Sporları Tesisimize uğramanız gerektiğini hatırlatmak isteriz. Çünkü tesisimiz Antalya’da bulabileceğiniz en kapsamlı ve en büyük tesislerden biridir. Ayrıca 55.000 m2 ormanlık alan üzerine kurulu ve aynı anda 2500 kişiye hizmet verebilecek kapasiteye sahip büyük bir işletmeyiz. Yanı sıra uzman eğitmenlerimiz ve profesyonel ekipmanlarımızla sizleri ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Translate »