Kemerde Fly Board Keyfi!

Tatil deyince aklınıza güneş, kum ve deniz geliyordur büyük ihtimalle. Ayrıca Antalya ve Kemer ilk akla gelen tatil yerlerinden biridir. Ancak bu düşüncenizi değiştirecek muhteşem bir su sporuyla tanıştırıyoruz sizi. Flyboard gelmiş geçmiş en eğlenceli su sporlarından biri olarak son zamanlarda hayatımızda çok daha fazla yer alarak göze çarpan su sporlarından biri oldu.

Fly Board Hayatımıza Nasıl Girdi?

Fly board eski Jet-Ski şampiyonu Franky Zapata tarafından geliştirildi ve hayatımıza büyük bir adım atarak eğlence anlayışımızı değiştirdi. Jet-Ski motoruna bir hortum bağlayarak sizi suyun üzerine iterek havada süzülmenize imkan sağlamaktadır. Flyboad tayzikli suyun %80’ini ayaklardaki aparata, %20’sini ise kollardaki aparata vermektedir. Ayağa gelen tayzikli su sayesinde 8-10 metre yukarı çıkartır. Ve kollara gelen tayzikli su sayesinde dengede kalmanızı sağlamak için kullanabilirsiniz.

Moonlight: Fly Board Kullanmak Kolay mı?

Yeni başlayan spor severler 10-15 dakikalık bir eğitimle bu eğlenceli cihazı kullanmaya başlayabilirler. Ancak yeni başlayan su sporları severler yaklaşık olarak 1-2 metre yukarı çıkmayı başarabilirler. Tam anlamıyla kullanabilmek ve yukarı çıkınca dengeyi sağlayabilmek için 45-60 dk arasında bir eitim yeterli olabilir. Tabi bu eğitimler kişiden kişiye göre değişmektedir. Ayrıca bu eğitimleri uzman kişilerden almanız önemlidir. Bu nedenle bizlerde alanında uzman eğitmenlerimizle sizlere profesyonel bir eğitim almanız için buradayız.

KemerdeFly Board Keyfi : Fly Board Kullanmak için Şartlar Nelerdir?

Bu eğlenceli su sporları aparatını kullanabilmek için tabiki bazı şartlar mevcuttur. Bunlardan en önemlisi 18 yaşından büyük bireylerin kullanabilmesidir. İkinci olarak bu sporu yaparken dengenin sağlanabilmesi ve aparatın vereceği kuvvetin sizi yukarı kaldırabilmesi için 140 kg altında olmanız gerekmektedir.

Siz de bu eğlenceli ve su sporunu yapmak istiyorsanız hemen randevu alarak ister tek başınıza ister arkadaşlarınızla eğlenceyi doruklarında yaşayabilirsiniz. Moonlight Kemer Su Sporları olarak uzman eğitmenlerimiz ve harika tesisimizde sizleri ağırlamaktan mutluluk duyarız. Çünkü 20 yıllık tecrübemizle sizleri en iyi şekilde ağırlamak için çalışıyoruz. Kemerde Fly Board keyfini ayrıcalıklı olarak yaşamak için sizi de tesisimizde ağırlamak isteriz.

Translate »